Κέντρο Ξένων Γλωσσών Ε. Νταλάκα
📍 Φροντιστήρια στην Αγ. Δημήτριος Αττικής
Το Κέντρο Ξένων Γλωσσών Ε. Νταλάκα, στον Άγιο Δημήτριο, προσφέρει ένα αξιόπιστο περιβάλλον για την εκμάθηση ξένων γλωσσών. Η εξειδικευμένη ομάδα διδασκόντων εστιάζει στην εξατομικευμένη προσέγγιση, προσαρμόζοντας τη διδασκαλία στις ανάγκες κάθε μαθητή. Διαθέτει σύγχρονο εξοπλισμό και ένα ευέλικτο πρόγραμμα μαθημάτων.
Το κέντρο διακρίνεται για την οργανωμένη δομή του και τη φιλική ατμόσφαιρα που δημιουργεί. Είναι μια εξαιρετική επιλογή για άτομα που αναζητούν μια ολοκληρωμένη και αποτελεσματική εμπειρία εκμάθησης μιας νέας γλώσσας.
Χαρακτηριστικά και υπηρεσίες της Κέντρο Ξένων Γλωσσών Ε. Νταλάκα
- Μαθήματα στο διαδίκτυο
Κέντρο Ξένων Γλωσσών Ε. Νταλάκα έχει βαθμολογία 5 από 5 βασισμένο σε περισσότερα από 13 κριτικές στη Google
Πληροφορίες σχετικά με Κέντρο Ξένων Γλωσσών Ε. Νταλάκα
Διεύθυνση
Κέντρο Ξένων Γλωσσών Ε. Νταλάκα βρίσκεται στην τοποθεσία Ερεσσου 22, Αγ. Δημήτριος Αττικής 173 41, Ελλάδα
Τηλέφωνο
Ο τηλεφωνικός αριθμός του Κέντρο Ξένων Γλωσσών Ε. Νταλάκα είναι +30 21 0935 4911
Ιστοσελίδα
Η ιστοσελίδα της Κέντρο Ξένων Γλωσσών Ε. Νταλάκα είναι: dalaka.edu.gr
Ώρες λειτουργίας
Δευτέρα: 04:00–22:00
Τρίτη: 04:00–22:00
Τετάρτη: 04:00–22:00
Πέμπτη: 04:00–22:00
Παρασκευή: 03:30–22:00
Σάββατο: Κλειστό
Κυριακή: Κλειστό