Λογοθεραπεία ΟΛΙΚΗ ΠΡΟΣΕΓΓΙΣΗ Αιγάλεω
Η Λογοθεραπεία ΟΛΙΚΗ ΠΡΟΣΕΓΓΙΣΗ στο Αιγάλεω προσφέρει εξειδικευμένες υπηρεσίες για παιδιά και ενήλικες. Η προσέγγιση εστιάζει στην ολοκληρωμένη ανάπτυξη του ατόμου, λαμβάνοντας υπόψη τις ατομικές του ανάγκες και δυνατότητες. Παρέχεται υποστήριξη σε δυσκολίες ομιλίας, γλώσσας και επικοινωνίας.
Το κέντρο διακρίνεται για την επαγγελματική ομάδα και την προσαρμοσμένη θεραπευτική πορεία για κάθε ασθενή. Δημιουργεί ένα θεραπευτικό περιβάλλον που προάγει την αυτοπεποίθηση και την ενεργή συμμετοχή στη διαδικασία αποκατάστασης.
Χαρακτηριστικά και υπηρεσίες της Λογοθεραπεία ΟΛΙΚΗ ΠΡΟΣΕΓΓΙΣΗ Αιγάλεω
- Τουαλέτα
- Συνιστώνται ραντεβού
- Πιστωτικές κάρτες
- Πληρωμές από κινητά μέσω NFC
- Χρεωστικές κάρτες
Λογοθεραπεία ΟΛΙΚΗ ΠΡΟΣΕΓΓΙΣΗ Αιγάλεω έχει βαθμολογία 5 από 5 βασισμένο σε περισσότερα από 4 κριτικές στη Google
Πληροφορίες σχετικά με Λογοθεραπεία ΟΛΙΚΗ ΠΡΟΣΕΓΓΙΣΗ Αιγάλεω
Διεύθυνση
Λογοθεραπεία ΟΛΙΚΗ ΠΡΟΣΕΓΓΙΣΗ Αιγάλεω βρίσκεται στην τοποθεσία Προύσσης 101, Αιγάλεω 122 42, Ελλάδα
Τηλέφωνο
Ο τηλεφωνικός αριθμός του Λογοθεραπεία ΟΛΙΚΗ ΠΡΟΣΕΓΓΙΣΗ Αιγάλεω είναι +30 21 0590 3319
Ιστοσελίδα
Η ιστοσελίδα της Λογοθεραπεία ΟΛΙΚΗ ΠΡΟΣΕΓΓΙΣΗ Αιγάλεω είναι: platamakri.gr
Ώρες λειτουργίας
Δευτέρα: 01:30–20:30
Τρίτη: 01:30–20:30
Τετάρτη: 01:30–20:30
Πέμπτη: 01:30–20:30
Παρασκευή: 01:30–20:30
Σάββατο: Κλειστό
Κυριακή: Κλειστό