Φροντιστήριο Μεθοδικό
Το Φροντιστήριο Μεθοδικό στον Γέρακα αποτελεί μια εξαιρετική επιλογή για μαθητές που αναζητούν αποτελεσματική προετοιμασία και εξατομικευμένη διδασκαλία. Η έμφαση στην κατανόηση των θεμάτων και η προσεκτική καθοδήγηση δημιουργούν ένα υποστηρικτικό περιβάλλον μάθησης.
Με έμπειρους και καταρτισμένους εκπαιδευτικούς, το φροντιστήριο προσφέρει μια ολοκληρωμένη προσέγγιση, στοχεύοντας στην ακαδημαϊκή επιτυχία κάθε μαθητή. Η φήμη του για υψηλή ποιότητα διδασκαλίας το καθιστά μια αξιόπιστη επιλογή στην περιοχή.
Φροντιστήριο Μεθοδικό βρίσκεται στην θέση 16 από συνολικά 26 στη λίστα φροντιστήρια στο Γέρακας
Κριτικές πελατών
Φροντιστήριο Μεθοδικό έχει βαθμολογία 5 από 5 βασισμένο σε περισσότερα από 6 κριτικές στη Google
Οι μασωνοι της γνώσης. Πολύ ωραίο και πολυ καλος μαθηματικος.
Πολύ καλό φροντιστήριο με τους καλύτερους καθηγητές!
Πολύ καλοί καθηγητές, βοηθητικοί και σε προετοιμάζουν κατάλληλα!!
Ναος της γνώσης, κίνημα αλλαγής σουρουνισμος 🔝🔝🔝
Εξαιρετικό φροντιστήριο και πολύ καλοί καθηγητές
Πληροφορίες σχετικά με Φροντιστήριο Μεθοδικό
Διεύθυνση
Φροντιστήριο Μεθοδικό βρίσκεται στην τοποθεσία Θεσσαλονίκης 27, Βοιωτίας 10, Γέρακας 153 44, Ελλάδα
Τηλέφωνο
Ο τηλεφωνικός αριθμός του Φροντιστήριο Μεθοδικό είναι +30 21 0661 1070
Ιστοσελίδα
Η ιστοσελίδα της Φροντιστήριο Μεθοδικό είναι: methodikogroup.gr
Ώρες λειτουργίας
Δευτέρα: 03:00–21:00
Τρίτη: 03:00–21:00
Τετάρτη: 03:00–21:00
Πέμπτη: 03:00–21:00
Παρασκευή: 03:00–21:00
Σάββατο: 10:00–13:30
Κυριακή: Κλειστό