Διαμάθηση - Ειδική Αγωγή Νέα Σμύρνη

📍 Φροντιστήρια στην Νέα Σμύρνη

8.0

Το Διαμάθηση - Ειδική Αγωγή Νέα Σμύρνη αποτελεί έναν αξιόπιστο χώρο υποστήριξης για παιδιά με ειδικές εκπαιδευτικές ανάγκες. Η προσέγγιση του κέντρου εστιάζει στην εξατομικευμένη παρέμβαση, προσφέροντας ένα ασφαλές και υποστηρικτικό περιβάλλον. Η επαγγελματική κατάρτιση του προσωπικού διασφαλίζει υψηλού επιπέδου υπηρεσίες.

Οι σύγχρονες εγκαταστάσεις και η καθαριότητα δημιουργούν ένα ευχάριστο και λειτουργικό περιβάλλον μάθησης. Το κέντρο δίνει ιδιαίτερη έμφαση στην οικογενειακή ατμόσφαιρα, όπου κάθε παιδί νιώθει αποδεκτό και υποστηριζόμενο στην πορεία του.

Χαρακτηριστικά και υπηρεσίες της Διαμάθηση - Ειδική Αγωγή Νέα Σμύρνη

Προσβασιμότητα
  • Είσοδος με δυνατότητα πρόσβασης για αναπηρικό αμαξίδιο
Παροχές
  • Τουαλέτα
Σχεδιασμός
  • Συνιστώνται ραντεβού
Πληρωμές
  • Πιστωτικές κάρτες
  • Πληρωμές από κινητά μέσω NFC
  • Χρεωστικές κάρτες

Διαμάθηση - Ειδική Αγωγή Νέα Σμύρνη βρίσκεται στην θέση 20 από συνολικά 58 στη λίστα φροντιστήρια στην Νέα Σμύρνη

Κριτικές πελατών

★★★★★
★★★★★

Διαμάθηση - Ειδική Αγωγή Νέα Σμύρνη έχει βαθμολογία 5 από 5 βασισμένο σε περισσότερα από 34 κριτικές στη Google

Χαρά Χ.

Πολύ καλό κέντρο! Οι άνθρωποι που το έχουν είναι εξαιρετικοί με σεβασμό και ενσυναίσθηση προς τον πελάτη και το προσωπικό! Οι θεραπευτές είναι άρτια καταρτισμένοι με αγάπη για αυτό που κάνουν! Το συνιστώ ανεπιφύλακτα!

Χαρά Χ. ☆ 5/5
JAMES JIM

Τα παιδιά βρήκαν μια δεύτερη οικογένεια να τα αγκαλιάσει και να τα βοηθήσει, το μόνο τους μέλημα η πρόοδος. Εξαίρετοι επαγγελματίες

JAMES JIM ☆ 5/5
Michail K.

Τα λόγια είναι περιττά! Σπάνιοι άνθρωποι και επαγγελματίες! Από τη πρώτη στιγμή με έκαναν να νιώσω ασφάλεια και σιγουριά! Άψογη αντιμετώπιση στη κάθε ανάγκη του παιδιού.. Σύγχρονες εγκαταστάσεις που λάμπουν από καθαριότητα! Συγχαρητήρια για όλα!!

Michail K. ☆ 5/5
Dimitris Sku

Εξαιρετικοί επαγγελματίες! Με μεράκι και όρεξη για έργο που επιτελούν! Συνεχίστε έτσι!

Dimitris Sku ☆ 5/5
myrto k

Εξαιρετικό θεραπευτικό κέντρο, με σύγχρονο εξοπλισμό που παρέχει υπηρεσίες υψηλής ποιότητας. Πάνω από όλα με σεβασμό προς τις ανάγκες των παιδιών!

myrto k ☆ 5/5
N. K.

Ευγενικό και καταρτισμένο προσωπικό

N. K. ☆ 5/5
Ste Ste

Συγχαρητήρια για την εκπαίδευση και για το ήθος...όλες οι παιδαγωγοί είναι άρτια καταρτισμένες,με αγάπη στα παιδιά...Μπράβο τους!!!!

Ste Ste ☆ 5/5
Δείτε όλες τις κριτικές

Πληροφορίες σχετικά με Διαμάθηση - Ειδική Αγωγή Νέα Σμύρνη

Διεύθυνση

Διαμάθηση - Ειδική Αγωγή Νέα Σμύρνη βρίσκεται στην τοποθεσία Κων/νου Παλαιολόγου 14, Νέα Σμύρνη 171 21, Ελλάδα

Τηλέφωνο

Ο τηλεφωνικός αριθμός του Διαμάθηση - Ειδική Αγωγή Νέα Σμύρνη είναι +30 21 0931 6530

Ιστοσελίδα

Η ιστοσελίδα της Διαμάθηση - Ειδική Αγωγή Νέα Σμύρνη είναι: diamathisi.gr

Ώρες λειτουργίας

Δευτέρα: 02:00–21:00
Τρίτη: 02:00–21:00
Τετάρτη: 02:00–21:00
Πέμπτη: 02:00–21:00
Παρασκευή: 02:00–21:00
Σάββατο: Κλειστό
Κυριακή: Κλειστό

Επικοινωνία Διαμάθηση - Ειδική Αγωγή Νέα Σμύρνη

    Παρόμοιες εναλλακτικές λύσεις κοντά στο Διαμάθηση - Ειδική Αγωγή Νέα Σμύρνη

    Go up